Відкриття дороги

PDF Друк
П'ятниця, 04 серпня 2017, 14:24

Дороги в Україні залишають бажати кращого, хоч влада зараз взялась за них та ремонтує досить часто. Тому потрібно зазначити, що стан доріг поступово покращується, що не може не радувати. Сьогодні після капітального ремонту відкрили автомобільну дорогу Н-17 Львів–Радехів–Луцьк. Про це на своїй сторінці у Facebook написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Він щасливий, що ситуація змінюється, що люди зможуть їздити комфортно та спокійно. Це допоможе почувати себе справді в Європі.

Також він зазначив, що сьогодні цю дорогу після капітального ремонту урочисто відкрив віце-прем'єр міністр Володимир Кістіон. До того ж за словами двох посадовців, такі дороги скоро будуть по всій Україні. Залишається лише змусити водіїв фур не їздити в спеку, щоб дороги встояли. Дорога була в жахливому стані, тому такий ремонт став чудовим подарунком для українців.

«Ми щасливі, що зробили дорогу. Адже вона була просто нестерпною, тут зуб на зуб не попадав, коли їхали. Це некомфортно, до того ж псується авто. Тому потрібно ремонтувати своєчасно. Але добре, що хоч зараз зробили цю дорогу, яка тепер буде зразком для інших. це справді приємний подарунок, якому ми всі раді», - розповідає лучанин.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити