Старе місто у смітті

PDF Друк
Вівторок, 01 серпня 2017, 16:18

Луцьк поступово перетворюється в Львів. Тут вже все навкруги в смітті. Картина, яку побачив мешканець обласного центру Волині в історичній частині міста, збентежила й обурила його. Він почав висловлювати свою думку в соціальних мережах, і його підтримало багато людей. Про свої враження від купи сміття на вулиці Замковій, що веде від Центрального ринку до історичної частини Луцька він написав таке: «...інший погляд на Замок... Може мерія вже щось зробить, чи тільки "корито" цікавить? Сумно за Луцьк!». Чоловік каже, що сміття вже навіть в історичному центрі, а що казати про двори, де немає туристів. Це дуже обурило його та змусило затужити, оскільки це неприємно бачити.

Місто ніколи не мало таких проблем зі сміттям, проте тепер всі шоковані тим, що відбувається в місті, адже сміття заполонило кожен куточок, проте тут є місце на звалищі, можна все вивозити, але чомусь цього не відбувається.

У коментарях користувачі соцмережі зауважили, що Луцьк має усі шанси наздогнати Львів – втім, не за кількістю туристів. Це погана новина для всіх жителів Луцька. Також і туристи сюди не захочуть їхати, якщо тут так брудно. Варто змінити ситуацію, поки не стало ще гірше.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити