Пройде фестиваль людей з обмеженими можливостями

PDF Друк
Субота, 02 листопада 2013, 17:01

8 листопада цього року відбудеться фінал IV обласного фестивалю молодих людей з обмеженими можливостями здоров'я «Відкритий світ».  Фестиваль «Відкритий світ» організовується в рамках реалізації обласної цільової програми «Молодь Волинської області (2009-2013 роки)» і присвячений 60-річчю. Його організаторами є управління та  Центр розвитку волонтерства.8 листопада цього року відбудеться фінал IV обласного фестивалю молодих людей з обмеженими можливостями здоров'я «Відкритий світ».

Фестиваль «Відкритий світ» організовується в рамках реалізації обласної цільової програми «Молодь Волинської області (2009-2013 роки)» і присвячений 60-річчю. Його організаторами є управління та  Центр розвитку волонтерства.

Як повідомили Всемісто в Центрі розвитку волонтерства, основна мета фестивалю - дати можливість талановитій молоді заявити про себе. Молоді люди з обмеженими можливостями здоров'я представлять свою творчість у вокальному та літературному жанрах, в жестовому співі та інструментальному виконавстві, хореографії та комп'ютерному творчості.і

У програмі заходу: майстер-класи, круглий стіл за темою: «Актуальні питання професійної та соціальної адаптації осіб з ОВЗ (навчання, працевлаштування)», виставка кращих робіт Фестивалю у номінаціях «Декоративно - прикладна творчість», «Художня творчість»; гала - концерт учасників фестивалю.

Близько 160 робіт розгляне журі у номінаціях: декоративно - прикладна, художня, літературне, комп'ютерна і технічна творчість. Більше 40 заявок від колективів та індивідуальних учасників надійшло в номінаціях по вокальному та інструментальному виконанню, жестовій співу, хореографії.

Роботи своїх вихованців представлять установи освіти і соціального захисту, творчі колективи, громадські об'єднання, індивідуальні учасники. У Фестивалі візьмуть участь 300 молодих людей з обмеженими можливостями здоров'я.

За підсумками Фестивалю кращі учасники та творчі колективи будуть нагороджені дипломами та пам'ятними подарунками з символікою Фестивалю.

Виставка кращих робіт учасників та концертна програма фестивалю відбудеться о 13:00.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити