Пішоходи створюють проблеми

PDF Друк
П'ятниця, 28 липня 2017, 13:11

Дуже багато людей почали нарікати на те, що пішоходи дуже багато порушують правила. Вони ходять де заманеться та потім проклинають водіїв, які сигналять. Поблизу ЦУМу кожного дня пішоходи навіть з дітьми переходять дорогу за 20 метрів від пішохідного переходу. Водії це дуже часто знімали на реєстратори, та все ж  це не змінює ситуації. «Зупинка ЦУМ. Кожен день бачу, як бабусі сунуть через дорогу в невстановленому місці. Тут іще й з дитиною. Цікаво, це можливо їм якось втовкмачити, що переходи з обох боків за 20 м і це небезпечно?», - йдеться у повідомлені чоловіка, який перший почав це в мережі.

Під записом, де чоловік написав про це, з'явилось багато підтримки, люди почали писати, що покатали б цих пішоходів на капоті, але машини шкода. Вони не знають, як показати людям, що це небезпечно. Тому варто наголосити, що переходи встановлені не дарма. Якщо переходити в неправильному місці, то є великий ризик потрапити під колеса.

Люди часто самі порушують правила, а потім нарікають на інших, але ж і самі поводяться досить нерозумно. Водії розлючені такою ситуацією, до того ж, що потім на них можуть скинути відповідальність за ДТП, адже довести, що винен пішохід досить важко.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити