Не працює світлофор біля школи

PDF Друк
Вівторок, 25 липня 2017, 16:45

Міста України мають багато проблем. Поміж найбільші з дорогами, до прикладу, є ще проміжні проблеми, такі як відсутність ліхтарів, тротуари, а ось у Луцьку поблизу школи №5 не працює світлофор. Це досить велика проблема, адже діти тут бігають увесь час. Їх багато, всім потрібно переходити дорогу шляхом до школи та додому, а також бігають на перервах в магазин. До того ж місце не просте, тут вже була не одна аварія, тому без світлофору тут ніяк. Проте влада поки не додивилась до цього місця, доки його не зняли в новини.

У відеоролику каналу соціальних нoвин Перший зафіксували момент, коли небезпечне та аварійне місце хаотично перебігали діти. Вони не часто дивляться по сторонах та не оглядаються навкруги. Вони біжать тоді, коли їм заманеться. А водії не встигнуть зупинитись. Тим паче й вони не завжди уважні. А світлофор більш стримує дітей, вони чекають зеленого світла.

Самі ж лучани у коментарях додають, що це місце є й справді дуже небезпечне та аварійне для міста. Тут вже були жертви та батьки дуже просять, аби влада зремонтувала світлофор, або зробила хоч щось, щоб нічого трагічного не сталось. Також вони вдома говорять з дітьми, щоб не переходили дорогу без крайньої потреби та просять вчителів слідкувати.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити