Буревій на Волині

PDF Друк
П'ятниця, 30 червня 2017, 14:21

На Заході пройшлись сильні дощі та вітри, які залишили після себе багато негативу. В багатьох областях пошкодились електростанції. Також постраждав і Луцьк. Буревій, який розпочався близько 17:00, зламав дерева на вулицях Ковельська та Львівська. Дерева падали й в інших областях, але лише перекривали проїжджу частину, але не тут. Зламані верби обірвали тролейбусну електролінію на вулиці Ковельська. Електроенергія вимкнена в усьому районі.

На місці аварії працює загін ДСНС. Рух транспорту ускладнений. На великому перехресті вулиць Потебні та Львівська перекритий рух унаслідок падіння каштанів. Також на прилеглих вулицях зникла електроенергія та тиск води впав до мінімального. Все це завдало незручності людям. Тепер всі житлі міста вимушені знаходити спосіб, як нормально прийняти душ, як знаходитись вдома в темну пору доби.

Негода змістилася в бік Ковеля, пройшовши через Маяки та Сирники, де теж завдала збитків. В селах також попадали дерева, намочились та захворіли люди. Добре хоч в цій області нікого не вбило блискавкою, як в інших. в такі дні варто залишатись вдома та намагатись по мінімуму виходити на вулицю. Також запастись дощовиками та парасолями, та обов’язково гумові черевики.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити