Облаштуйте тротуари!

PDF Друк
Четвер, 22 червня 2017, 10:37

Лучани просять облаштувати на вулиці Шопена тротуари, які будуть зручні для руху велосипедів та дитячих колясок. Адже люди хочуть їхати по комфортних дорогах, мати можливість перетинати вулиці та з’їжджати з тротуарів з візками. Жінка, яка подала петицію,  стверджує, що вулиця Шопена потребує тротуарів зі зручними з'їздами та заїздами для дитячих колясок та велосипедів. Адже тут багато мам, які з дітьми йдуть до парку, а тротуари дуже високі, тому важко впоратись з візками.

Також жінка просить встановити по вулиці Шопена сміттєві баки. Адже вздовж всієї вулиці є лише один смітник біля Палацу учнівської молоді. А коли ходять мами з дітьми, то сміття багато, тому варто встановити смітники, в які мами зможуть викидати сміття, щоб не смітити надворі. Це буде зручно та вулиця буде чистішою.

«Ми просимо вже дуже давно, проте ніхто не чує простих людей. Потрібно на цій   дорозі зробити тротуари, щоб мами могли звозити візки, адже так це робити зовсім не зручно.  Потрібно облаштувати все, тоді буде комфортно всім. Влада не слухає простих людей, бо їх жінки з дітьми їдуть на машині прямо в зручні місця, а всі решта мучаться та не можуть заїхати в парк на прогулянку», - розповідає жителька міста.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити