Стихійний квітковий ринок

PDF Друк
Субота, 17 червня 2017, 17:59

На вулицях міст завжди є стихійні ринки. Адже стояти на ринку або в магазинах дорого, тому підприємці стоять прямо на вулицях та торгують різними товарами. Також в кожному місті є стихійний ринок з квітами. Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук, перший заступник міського голови Григорій Недопад та заступник міського голови Олександр Рачков зустрілися з продавцями квітів стихійного ринку, що знаходиться у сквері біля будинків № 3 та № 5 проспекту Волі.

Ігор Поліщук повідомив, що до міської ради неодноразово зверталися жителі будинків, які знаходяться біля ринку, з проханням перенести його в інше місце, адже він створює чимало незручностей, знищує зелені насадження, зайняв майданчик, де бавилися діти. В результаті вирішили, що облаштують два ринки, де всі охочі зможуть торгувати квітами. Адже крім всіх незручностей намети ще й виглядають не естетично.

Керівники міста запевнили продавців, що максимально сприятимуть у вирішенні питання таким чином, щоб вони й лучани були задоволеними. Проте продавці не дуже вірять цьому. Вони кажуть, що якщо буде дорога оренда на нових ринках, то вони туди переходити точно не збираються.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити