Причину смороду прибрали

PDF Друк
Середа, 14 червня 2017, 13:03

В Луцьку зараз стоїть жахливий сморід, люди вже не можуть його терпіти та хочуть, щоб влада вирішила цю проблему, проте вони лише обіцяють, але нічого не роблять. Проте зараз вони все ж усунули одну з причин смороду. ТОВ "Доброслав Луцьк" прибрав тваринні рештки й будівельне сміття з вул. Лідавської.

"Припис департаменту муніципальної поліції виконано. Надалі підприємець зобов'язався не порушувати й дотримуватись вимог екологічного законодавства", – йдеться у повідомленні.

Вся справа в тім, що наприкінці травня на вулиці Лідавській у Луцьку виявили викиди тваринних решток. Саме це давало такий жахливий сморід, цю причину влада усунула, проте це не означає, що сморід повністю зник, адже є ще інша сторона медалі. Зі слів працівників департаменту, це і було причиною смороду на 33-му і 40-му. З'ясувалося, що це робота ТзОВ "Добросла Луцьк". Це підприємство заплатить штраф, а також надалі буде дотримуватись правил.

Далі скоріш за все вже не буде смороду, проте буде видно, чи буде дотримуватись підприємство всіх норм, чи продовжить створювати там, де самі живуть проблеми та незручності. Тоді й будуть знову вирішувати це питання, якщо воно повториться.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити