Сморід у Луцьку

PDF Друк
Вівторок, 13 червня 2017, 18:06

У Луцьку знову скаржаться на сморід. Зранку неприємний різкий запах відчули в центрі міста, зокрема, про сморід написали люди, які перебували на вулицях Шевченка та Лесі Українки. Люди вже неодноразово говорили та писали, на рахунок того, що надзвичайний сморід в місті. Влада лише обіцяє, що виправить ситуацію, проте так ще нічого і не зробили, тож люди вирішили знову поскаржитись.

Нагадаємо, сморід надокучає місту та сусіднім з ним села понад місяць. Одна з причин смороду – поєднання відходів біоетанолу на території цукрового заводу з каналізаційними стоками мікрорайону Вересневе. Вже неодноразово говорили про це, просили змінити ситуацію, але нічого влада не робить поки та лише голова облради пообіцяв, що вирішить проблему. Проте люди лише сподіваються.

«Ми вже замучені від цього смороду, це нестерпно, він надокучає. Пахнуть вже всі речі та волосся. Це дуже неприємний, та я впевнений, що небезпечний запах. Тому потрібно добре подумати, що робити з цим заводом, адже це шкодить людям, які поруч живуть. Такий сморід вже набрид всім, це вже тягнеться давно та політики лише обіцяють. Вони нічого не хочуть робити та лише кажуть що-небудь перед людьми», - розповідає житель міста.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмережСхожі новини:

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити