Фонтан затопив площу

PDF Друк
Понеділок, 05 червня 2017, 19:36

В Луцьку нещодавно фонтан вийшов з ладу. Тут затопило площу, люди обходили калюжі. Проте працівники «Луцькводоканалу» прочистили фонтан та ліквідували причину підтоплення. Інцидент трапився у неділю, 4 червня. У фонтані відбувся якийсь збій, він почав видавати дуже багато води. Тому навколо все було мокре, а також затопило площу. Проте тепер все ліквідували та потрішки висихає вода. Всі жителі та гості міста тепер можуть знаходитись поруч, як завжди.

Цього року міська рада виділила майже 120 тисяч на утримання міських фонтанів на проспекті Волі (3 фонтани), проспекті Президента Грушевського (1 фонтан) та вулиці Лесі Українки (1 фонтан). Тому тепер фонтани міста повинні бути гарними, справними та доглянутими. Всі люди вже чекають цього, адже бувають проблеми з фонтанами.

«Ми прийшли відпочивати в неділю на площу, хотіли посидіти біля фонтану, проте не вийшло, адже вся площа була в воді. Ми так і зрозуміли, що знову відбулась якась поломка, як завжди у нас в країні, і ніхто не ремонтує. Проте на здивування все досить швидко ліквідували. Тепер можна нормально знаходитись біля фонтану, ми любимо тут відпочивати та раді бачити, що вже все в нормі», - розповідають жителі Луцька.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити