Луцькі хабарі в лікарні

PDF Друк
П'ятниця, 02 червня 2017, 13:49

Кожен шукає заробітку, як може, адже важко жити на звичайні зарплати, тому люди готові порушувати закони, щоб мати більше достатку. В приміщенні Волинського обласного дитячого територіального медичного об'єднання затримали представника приватної фірми, який давав "відкати" лікарям за те, що вони направляли дітей на обстеження саме до цієї фірми. Йдеться про підприємство "Гемо Луцьк".

В лікарні є камери спостереження, які поставлені саме для таких випадків. І одного дня побачили, що зайшла до їдальні жінка з конвертами. Там були гроші, які компанія давала лікарям.  Жінка працює в лікарні уже декілька років та часто отримує звідси клієнтів. Також депутат міської ради запевняє, що фірма отримала це приміщення незаконно, тобто перебуває тут взагалі без жодного на це права.

Також депутат наголошує, що минулого року облрада виділила 600 тисяч гривень, аби пацієнти лікарні змогли проходити томогорафію безкоштовно в онкодиспансері. Проте такі подарунки тут непотрібні, адже можна отримати кошти та направити людей в фірму.
Також тепер проведуть розмови та вживатимуть заходів стосовно лікарів, які брали гроші. А також зроблять все, щоб фірми тут більше не було.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Teresa 23.10.2018 06:21
Hі there, every time i used to check blog pposts here early in the daylight, because i ennoy
to find out mre and more.

Here is my homepage lommekniv swiss: http://bbs.37.com.cn/home.php?mod=space&uid=6167703&do=profile&from=space
Цитувати
 
 
+1 #1 микола 02.06.2017 14:36
На Чорновола в дитячій поліклініці так само лікарі отримують відкати від власників СОЛЯНОЇ КІМНАТИ
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити