Школа отримає кошти

PDF Друк
Четвер, 01 червня 2017, 16:00

У Луцькій області є проблема зі школами. Тут міська влада звернулася до представників райради, районної держадміністрації, Княгининівської та Заборольської сільських ОТГ з проханням вкласти кошти у добудову школи №13, адже у самих немає коштів. Повідомили про це вчора та на сесії вирішили, що з бюджету виділять 485 тисяч, щоб добудувати на облаштувати до кінця школу.

Цю школу нещодавно визнали аварійною та вимагали знести. Проте дітям немає де навчатись. В найбільш аварійному корпусі навчаються діти 1-3 класів. Такі маленькі, а вже так ризикують життям. Проте більше немає виходу, або будувати школу, або вчитись в цьому. Також в цю школу ходять не лише місцеві жителі, четверта частина учнів – приїжджі з навколишніх сіл.

Депутати одразу підтримали таку ідею, допомогти цим діткам, адже вони й справді вчаться в жахливих умовах, тож тепер є кошти та їх школу перебудують, зроблять ремонт, тепер можна буде вчитись та не боятись за своє життя. Також і батькам буде набагато спокійніше, адже тепер не буде шансу, що дитина не повернеться додому, а повернеться з травмами. Тепер школа отримає кошти та буде мати можливість стати кращою для своїх учнів та працівників.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити