Автопробіг у Луцьку

PDF Друк
Понеділок, 29 травня 2017, 12:02

Всеукраїнський автопробіг, організований на підтримку цивілізованого ринку автомобілів в Україні, прибув сьогодні, 28 травня, до Луцька. Автомобілі на іноземній реєстрації, однак з українськими прапорами, припаркувалися на Театральній площі. Тут водії організували зустріч, обговорювали правила в’їзду на закордонних номерах. Також учасники автопробігу подолали разом досить значну дистанцію.
Метою акції було показати владі та людям, що кожному потрібне авто, а люди не мають можливості купувати їх за такі гроші, які хочуть за старі авто у нас, тому доводиться шукати альтернативу за кордоном. Водії просять владу прислухатись та спростити систему в’їзду на таких номерах, адже всі хочуть їздити з комфортом на власному авто.  А з українськими цінами це зможуть зробити далеко не всі.

Один з організаторів розповідає, що владі потрібно прийняти якесь рішення, яке дозволить українцям вільно возити машини та не шукати способів оминути закони. Якщо так зроблять, то не доведеться ловити порушників. Так буде все набагато цивілізованіше та комфортніше для всіх. Просто достатньо дати трішки свободи українцям в цьому плані. Тоді ніхто не буде порушувати закон.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити