Злочинець вкрав ланцюжок

PDF Друк
П'ятниця, 26 травня 2017, 12:23

В Луцьку, як і у всій Україні, люди намагаються зробити кошти, отримати дохід. Проте не у всіх виходить робити це законним шляхом, тому є злодії та грабіжники. В Луцьку жінка стала свідком пограбування прямо серед білого дня. Лучанка стала свідком того, як прямо під її  вікнами злодій переслідував жертву, а потім зірвав з неї золотий ланцюжок.

Жінка у себе на сторінці в соціальній мережі залишила повідомлення, що тільки що потерпілу пограбували у неї під вікном, що вона почала кричати, а злодій втік. Свідок вийшла на вулицю, проте поліцейські вже були поруч, жінка розповіла все, що бачила. А потерпіла запевняє, що досить довго злодій ходив за нею дворами та обганяв. Він запитав у неї «Котра година?». Поки вона діставала телефон, він зірвав із неї ланцюжок і втік. Потерпіла дуже налякалась, адже такого з нею ще не було, вона в шоці, а поліція зараз намагається знайти злодія.

Поліцейські попереджають, що потрібно бути уважними та уникати таких людей, які переслідують. Також варто одразу запам’ятати їх зовнішність про всяк випадок. Адже це потім може дуже знадобитись, як у цьому випадку. Тепер по опису зовнішності двох жінок, поліція зможе розшукати грабіжника.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити