Стратегія розвитку Луцька

PDF Друк
П'ятниця, 19 травня 2017, 13:49

У Луцьку продовжують обговорювати стратегію розвитку міста. Цього разу, 18 травня, до розмови долучилися представники Луцької міської ради. Тут вирішують, яким буде Луцьк через певну кількість років, яких місто потребує змін та вдосконалень. Відповідно до розроблених основних напрямків «Стратегії Луцька – 2030», місто повинно стати не тільки комфортним для проживання місцевих, але й запрошувати туристів з усього світу.
Більшість присутніх говорили, що місту не вистачає нових технологій та інфраструктури. До прикладу, варто створити аеропорт, а також додаткові зони для відпочинку. Також важливо проводити дійсно цікаві культурні заходи, щоб людям було приємно тут знаходитись. Також говорили й про відсутність в Луцьку хороших готелів.

Поки що все це лише цілі та мрії, а до виконання ще повинно пройти досить багато часу. Адже на все потрібні гроші та робітники. Також поступила ідея, щоб об’єднувати туризм та бізнес, адже нікому не потрібно, щоб туристи приїжджали на 2-3 дні, а хочеться, щоб вони приносили кошти. Саме цього планують досягти, щоб Луцьк став кращим та привабливішим містом для заможних туристів. Тому для них створять всі умови для відпочинку.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити