Одяг для малозабезпечених

PDF Друк
Вівторок, 16 травня 2017, 12:23

В багатьох містах нещодавно з'явились контейнери, в які люди можуть кидати свої непотрібні речі. Такі ж з'явились і в Луцьку. Певний час люди кидали туди одяг та взуття, яке вже не носиться. Проте малозабезпечені люди потребують такої допомоги, їм не важливо, можна річ чи ні, а щоб вона закривала тіло та зігрівала в потрібну пору року. Лучанам пропонують підібрати одяг, взуття та інші речі з соціальних контейнерів. Також в контейнерах є й іграшки та книги, тож дітям також буде що прихопити звідти. Всі речі, які є в контейнерах можуть розібрати всі, хто потребує.

Ярмарок для таких людей, яким потрібен одяг відбудеться 20 травня з 11:00 до 14:00 в Терцентрі на вулиці Данила Галицького, 18 (Стара частина міста). Всі, хто знають малозабезпечених людей, розповідайте про такий ярмарок, адже залишились без одягу це дуже погано, а тут можна буде знайти для себе все необхідне та отримати безкоштовно всі речі, які підійдуть.

Небайдужі люди можуть також приносити і туди свої речі, а там активісти розберуть їх та визначать, що піде на ярмарку. Адже не всі речі в хорошому стані. Намагаються вже зовсім брудне та з недоліками не давати, щоб малозабезпечені люди не почували себе нечупарами.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити