Онлайн екскурсія Луцьком

PDF Друк
Четвер, 11 травня 2017, 12:43

Тепер для того, щоб зробити екскурсію Луцьком, не потрібно шукати екскурсовода, можна лише зайти на сторінку платформи «Unexploredcity». Тут можна знайти вже розроблену екскурсію містом для всіх туристів.

Як розповіла директорка Центру туристичної інформації та послуг міста Луцька Катерина Теслюк, ідея маршруту не нова. Тут є список об’єктів, проте його завжди оновлюють. Можна обрати для себе необхідні пам’ятки, а решту пропустити. Це дуже зручно для всіх, хто не знає міста, адже все показано та можна легко знайти. Також є й інформація для туристів. Можна прочитати багато корисного для себе та дізнатись щось нове.

Також планують зробити ще два різних маршрути, один з яких показуватиме вплив різних культур на місто. Це буде цікаво та навіть жителі Луцька вже почали користуватись такою новинкою. Адже не всі знають історію свого міста та будівель, які проходять кожного дня. А завдяки тому, що тепер це можна дізнатись онлайн, то кожен може скористатись послугою.

На разі всі мандрівники можуть оцінити перший туристичний маршрут «найцікавішими місцями Луцька». Для цього достатньо в мессенджері «Telegram» віднайти бота від «Unexplored city», який проведе екскурсію та прокладе маршрут. Все можна почути російською, українською та англійською.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити