Свято їжі в Луцьку

PDF Друк
Вівторок, 09 травня 2017, 11:39

«Lutsk Food Fest» зібрав у замку понад 10 тисяч відвідувачів. Тисячі лучан та гостей міста смакували гастрономічними цікавинками та розважалися у замку Любарта. 6 та 7 травня тут відбувався п’ятий «Lutsk Food Fest. Морський вікенд». Зранку була дитяча програма, тому всі маленькі жителі Луцька приходили сюди розважитись. Також потім представляли свою продукцію різні заклади, з різних куточків країни.

Також тут була й інтелектуальна розмова про здорове харчування та якість продуктів. Багато корисної інформації можна було почути саме тут. Люди охоче сприймали її та задавали запитання. Це дійсно потрібно та цікаво знати, адже від харчування дуже багато чого залежить.

Також підготували зони, де можна було фотографуватись, адже це також люди люблять останнім часом.

Також проводили різні дегустації та розіграші, тож відвідувачі отримали не лише моральне задоволення. Завжди приємно отримувати щось в подарунок, тому декому пощастило навіть виграти квиток на концерт. Також люди виграли різні сертифікати, побутову техніку та багато інших приємних призів. Також всі могли під час заходу смачно поїсти та розважитись. Захід пройшов дуже яскраво та весело.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити