У Луцьку будуть нові тролейбуси

PDF Друк
Вівторок, 09 травня 2017, 09:25

Петро Порошенко підтримав угоду, за яким Європа надасть  Луцьку 5 мільйонів євро на оновлення тролейбусного парку. В містах України дійсно дуже старі тролейбуси та автобуси, деякі з них вже дуже давно від’їздили свій вік та повинні були бути вже на звалищі, проте оскільки заміни їм немає, то доводиться перевищувати роки призначення. Проте тепер можна буде оновити тролейбуси, щоб люди могли комфортно та безпечно їхати.

Підписав Закон "Про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком», про це написав президент 6 травня на сторінці в Фейсбуці. В рамках угоди ЄІБ виділив 200 млн євро кредиту під низькі відсотки на покращення роботи міського громадського транспорту у деяких містах, серед яких і Луцьк. Така новина дуже сподобалась владі Луцька та людям, які давно чекають нового транспорту, адже інколи, коли їдеш та дивишся на це все, то здається, що тролейбус зараз просто розсиплеться.

На виділені кошти планують купити 30 тролейбусів, яке замінять досить значну частину тих, що є в місті. Це добра новина для всіх, адже так буде їхати значно комфортніше та приємніше. Людям лише цікаво, які тролейбуси закуплять, знову старі європейські вживані, чи таки нові та хороші. Адже часто міста України підбирають непотріб у Європи.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити