Тренування протидії терактам у Луцьку

PDF Друк
Субота, 06 травня 2017, 11:38

З кожним днем у світі збільшується кількість злочинців та терористів. Тому людям потрібно бути завжди готовими до будь-якої події. Ніколи не знаєш, коли відбудеться якийсь теракт, тому варто знати, як себе поводити в таких випадках. У Луцьку проводили тренування з протидії терактам. Поліція проводила такі курси в одному з навчальних закладів міста.

5 травня на території Луцького національного технічного університету провели навчання на випадок терористичних актів, до яких були залучені представники медицини катастроф, державної служби з надзвичайних ситуацій та патрульні офіцери Луцька. Всі вони надавали інформацію, яку вже знають по своїй професії. Все було корисним та потрібним, тому тепер всі присутні знають, що потрібно, а що не потрібно робити під час теракту.

Також патрульні влаштували евакуацію студентів, а також імітували надання першої медичної допомоги. Такі дії закарбуються в пам'яті студентів та вони зможуть зорієнтуватись при потребі. Всі студенти відзначають, що якби не ці тренування, то скоріш за все, під час теракту вони поступили б неправильно та були б мертві. А тепер у них є знання, які допоможуть.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити