Подорожчання проїзду не буде

PDF Друк
П'ятниця, 05 травня 2017, 12:15

Люди дуже незадоволені тим, що подорожчав проїзд в громадському транспорті. Тепер шкода, краще пройтись пішки, а коли вже дуже потрібно буде, тоді сідати в автобус. До того ж ходять чутки, що це не останнє подорожчання. Хоча секретар міської ради спростував цю інформацію та запевнив всіх людей, що це остаточна ціна на найближчий час. За його словами, навіть 4 гривні, які затвердив попередній виконком, завелика ціна. Мовляв, реальних підстав для такої вартості не було. Проте водії також незадоволені зі свого боку, адже мало заробітку.

Посадовець каже, що навіть останнє підвищення було несправедливим, адже для нього повинні були бути якісь факти та докази, проте влада просто прийняла прохання перевізників та задовольнила їх потреби, проте людям доводиться тепер витрачати більше. Звичайно, якщо будуть реальні потребу підняти ціну, то це доведеться зробити, проте поки такої економічної потреби немає, тому надалі проїзд коштуватиме 4 гривні.

Тепер водії повинні терпіти та задовольнятись тим, що є. зараз вони почали заробляти більше, проте зайві гроші ніколи не бувають. Але секретар обіцяє, що на задоволення таких бажань йти не будуть. Сподіваємось, що так і буде.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити