Вміст біотуалетів тепер в каналізації

PDF Друк
Четвер, 04 травня 2017, 14:35

В кожному місті вистачає шкідників. Хтось робить кримінальні злочини, а хтось просто смітить в місті. Ось наприклад, у Луцьку працівники приватного підприємства «Мегаклін» на вулиці Карбишева зливали нечистоти з біотуалетів в каналізацію. Про це інформують у Департаменті муніципальної поліції Луцької міської ради. 3 травня працівники компанії почали вивозити на вантажівці біотуалети. Тоді чоловік почав зливати в каналізацію все, що було всередині туалетів.
До нього підійшли інспектори ще коли він лише почав це робити, проте сам чоловік каже, що не знав, що цього робити не можна. Проте тепер в тій місцевості стоїть жахливий сморід, який навіть очі виїдає, як кажуть жителі округи. Всі вони дуже розлючені та хочуть, аби винуватця покарали, адже тепер вони повинні терпіти цей сморід, не можуть відкрити вікна. А також цей запах переноситься на одяг та волосся, людям соромно вийти в місто.

Поліція буде розбиратись з представником фірми, і з самою фірмою. Тут точно повинні б знати, куди зливають відходи з туалетів. Тим більше, що чоловіка попередили ще з початку, проте він продовжив та завершив свою роботу. На відповідальних за це чекає покарання.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити