Луцьк позбавиться визначного місця

PDF Друк
Четвер, 27 квітня 2017, 11:21

Луцьк багатий на визначні місця, проте влада не зовсім дбало відноситься до них. Як ось тепер у місцевому бюджеті не заклали коштів на реконструкцію пам’ятки історії і культури національного значення 17 століття – монастиря василіанів. Справа в тім, що на реконструкцію потрібно виділити досить багато коштів - 7 мільйонів гривень.

Деякі депутати запропонували виділити хоч декілька мільйонів щоб почати роботи, а потім якось би вже закінчили. Проте такі думки не підтримали. Проблема ще в тому, що жителі будинку неодноразово просили по допомогу. Це будівля державного значення, тому влада повинна займатись її реконструкцією, до того ж у жителів немає на це стільки коштів.

Проте поки що це так і залишиться, адже мер відповів, що немає коштів на цю реконструкцію, тож поки доведеться почекати та жити з тим, що є, аж поки не з’являться кошти в бюджеті. Проте разом з ними з'являться і інші потреби. Варто зазначити, що люди вже дуже давно живуть в будинку, який в аварійному стані, і кожного дня чекають, що він може впасти. Проте влада не смішить йти на допомогу. І так Луцьк може позбутись визначної пам’ятки. Таким чином місто бідніє на визначні місця.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити