Нескінченне будівництво школи

PDF Друк
Четвер, 27 квітня 2017, 11:20

В Луцьку є школа, яку вже ніяк не можуть добудувати. Вона повинна вмістити багато дітей, адже класи переповнені та дітям важко добиратись. Тож вирішили побудувати школу №27. Проте будівництво вже йде досить довго. І казали, що на добудову потрібно 28 мільйонів гривень, проте як виявилось, там потрібно ще 50 мільйонів. Про це повідомили представники влади.

Представники влади нагадують регулярно меру про цю школу. Адже вже дуже довго це будівництво не можуть довести до кінця. Проте як можна спостерігати, ніхто не збирається з бюджету виділяти ці кошти, адже буде занадто дорого. Але ж потрібно закінчити це, щоб діти могли ходити в школу в своєму районі.

Ігор Поліщук був на території школи-довгобуду разом з підрядником. Сума зросла, оскільки необхідно врахувати збільшення кошторисної документації по зарплатні. Таким чином бюджет будівництва школи зріс ще на 22 мільйони гривень. В школі виконують вже останні будівельні роботи, але це не означає, що вже скоро все запустять. Доведеться всім бажаючим ще почекати, адже поки виділять необхідну суму, то вона зросте ще вдвічі. Тож поки все закінчать, то і школи не потрібно буде. Проте люди не залишають надії та чекають.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити