Обмеження в радіо «Луцьк»

PDF Друк
Четвер, 27 квітня 2017, 11:18

Для всіх любителів радіо, для тих, хто з великим задоволенням слухали радіо «Луцьк», є погана новина: тепер його можна буде слухати не цілий день. Згідно з рішенням Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України від 23-го березня на мережі радіоканалу «Радіостанція «Луцьк» транслюватимуть програми 2-го каналу Українського радіо — радіо «Промінь». Тепер через це радіо «Луцьк» можна буде послухати лише у відрізках: з 11:00 до 12:00, з 15:00 до 17:00 і з 20:00 до 21.00. А мешканці Любешова та Цумані  взагалі більше не почують ці хвилі.

Це не подобається багатьом людям. Особливо в селах, де звикли, що радіо грає 24 години на добу, буде цього адже не вистачати. Тим більше, що тут говорили про новини, багато цікавої інформації було. Тепер можна буде насолоджуватись цим лише обмежений час. Хоч багатьом людям це і не подобається, але зробити вже нічого не можна, бо вже прийняли рішення та так буде відтепер відбуватись.

Слухачі зможуть тепер чекати цього часу та боятись пропустити ці години, коли буде улюблене радіо. Здається, що багато хто вже давно читає новини в інтернеті. Проте мало хто знає, наскільки багато радіоточок у людей в квартирах та будинках.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити