Сморід в Луцьку

PDF Друк
Четвер, 27 квітня 2017, 11:17

Є місце в Луцьку, яке не подобається нікому. Тут стоїть жахливий сморід, який проклинає кожен місцевий. Це місце обходять стороною, проте мало хто був там та бачив, що там відбувається. Мова йде про озеро.

Вся справа в тім, що поруч знаходиться цукровий завод, який всі свої відходи зливає прямо в це озеро. Проблема в тому, що мало того, що це шкодить природі, так ще й створює неймовірно жахливий запах у всій окрузі. Квартири в цьому районі значно дешевші, адже тут ніхто не хоче жити. Люди кажуть, що приходять з вулиці та вся одежа та волосся смердить.

Тут досить гарний вид, красиве озеро, проте пахощі цієї місцевості відлякують людей. Крім того тут регулярно хтось викидає сміття, адже гірше вже бути не може, то яка різниця, що буде ще трішки сміття. А тим часом поруч працюють люди на городах. Як вони там виживають, та що за врожай у них виростає, можна лише здогадуватись. Люди не витримують цих запахів. Багато вже скаржились владі, ті обіцяли виправити ситуацію або зробити все можливе, щоб її полегшити, проте цього не відбувається. Люди вимушені терпіти такий сморід кожного дня. Відкрити вікно, щоб провітрити приміщення не вийде, бо стане ще гірше. Тому тут всі з закритими вікнами.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити