Продаж спиртного вночі

PDF Друк
Четвер, 27 квітня 2017, 11:16

У Луцьку провели рейд торговими павільйонами. Поліцейські ходили по місту та шукали порушників. Виявили два магазини, їх зловили на торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями в нічний час. Це незаконно, тому продавці будуть нести відповідальність, а також власники магазину, які змусили торгувати вночі. Тому всі понесуть своє покарання.

Адміністративні правопорушення виявлені в магазинах «Десятка» по вулиці Гулака-Артемовського, 15б та «Вишенька» по проспекту Відродження, 55. На продавців-правопорушників були складені протоколи за частиною 2 статті 156 КУпАП, які будуть направлені на розгляд адміністративних комісій за місцем проживання. Тож тепер вони будуть знати, що продавати алкоголь в нічний час не можна. Вони вимушені будуть заплатити штраф.

Також поліцейські попереджають, що будуть проводити такі рейди і надалі, тож всі магазини повинні зупинити продаж алкоголю вночі. Адже всі затримані, всі кого зловлять на цьому будуть нести адміністративну відповідальність. Звісно, що завжди будуть порушники, проте поліція обіцяє, що зробить все можливе, щоб цього не було. Адже шкода від нетверезих людей на вулицях досить велика.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити