Смітник прямо в парку

PDF Друк
Четвер, 27 квітня 2017, 11:15

Українці – інколи дивні люди. Тут так багато тих, хто хочуть зробити місце, де вони живуть в смітник. Саме це зробили в центральному парку імені Лесі Українки. Тут невідомі розвантажили з вантажівки цілу купу сміття. Проте є докази, є фотографії машини та сміття, тому скоро на цих людей чекає покарання.

Привезли в парк близько 4 камазів землі з будівельними відходами. І все розвантажили прямо в парку. Таке неподобство повинно бути покараним. Тому поліція зараз розшукує власників машин та будуть з ними проводити роботу, адже таке будівельне сміття не можна навіть класти в загальні альтфатери, а це розвантажили посеред трави та дерев. Хто буде це прибирати? Як там будуть гуляти люди та гратись діти? Доки винних притягнуть до відповідальності, то вітер рознесе все це сміття по всьому парку.

«Я знаходився вночі в парку. Ми з дівчиною сиділи допізна на лавочці, коли побачили, що по алеї їдуть вантажівки. А потім ми спостерігали, як чоловіки викидали звідти землю з сміттям прямо на землю посередині зеленої зони. Я зробив фото вантажівки та нічого їм не казав, адже була ніч та їх було багато, а допомогти мені в разі чого не було кому. Тому тихо зробив докази та ми пішли», - розповідає свідок події.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити