В Луцьку притулок для тарганів

PDF Друк
Четвер, 27 квітня 2017, 11:13

Жінка Луцька влаштувала у себе вдома справжній смітник. Як виявилось, що жінка з дочкою проживає в квартирі, де разом з ними живуть таргани та голуби, які в’ють гнізда прямо на ліжку. Це все дуже заважає сусідам, які не можуть жити поруч такої оселі, адже таргани нападають і на їх квартири, де прибрано, де немає ніяких підстав для існування тарганів.

Одного дня, коли їм набридло це терпіти, то люди викликали на місце події телебачення та санепідемстанцію. Проте вони нічого не можуть зробити. Сусіди запевняють, що жінку потрібно відіслати на лікування до психічної лікарні. Проте на це немає підстав, адже загрози та небезпеки для місцевих вона не несе, а самостійно туди їхати не хоче, тож не має права ніхто її відіслати в лікарню.

Також шукали допомоги і у комунальників, проте вони не зацікавлені робити порядок в квартирах,це не в їх компетентності. Їх більше цікавить те, що жінка має борги за комунальні послуги на 50 тисяч гривень. Поки з жінкою ніхто не може справитись, але багато хто вже переїхав з цього будинку, бо таргани з її квартири шкодять всім. Тож люди не можуть ніяк боротись з цим, жінка не збирається змінювати ситуацію та на контакт не йде. Тож жителі будинку шукають допомоги.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити