Луцьк 2030

PDF Друк
Понеділок, 24 квітня 2017, 11:38

Луцьк має стати комфортним містом, щоб молодь та економічно активне населення не мало спокуси виїжджати звідси. Адже саме людський потенціал – одна з найсильніших якостей будь-якого успішного міста. Саме це обговорювали працівники міської ради. Створювали план розвитку міста на найближчі 13 років. Це досить таки великий термін, проте це потрібно обговорювати, адже потрібно піднімати рейтинг міста та покращувати життя в ньому.

Планування дуже важливе, адже це дасть можливість йти до мети. Потрібно створювати як масштабні цілі, так і маленькі проміжні. Таким чином можна буде досягти поставленої мети. В стратегії розвитку міста є багато пунктів, проте чи будуть всі вони виконані, покаже час. Депутати та впливові люди в місті збираються, щоб обговорити те, що місто буде робити найближчим часом та аж до 2030-го року. Багато хто знає, що щоб досягти цілі, потрібно її чітко покласти перед собою, чітко прописати  та продумати, як до неї йти. Так вирішили поступити і депутати, щоб досягти всього, чого хочеться бачити в Луцьку.

Таким чином зовсім скоро влада покаже людям список справ, які вони повинні зробити та змінити, аби життя стало комфортнішим, щоб люди не покидали це місто, не шукали кращої долі в столиці чи за кордоном. Потрібно створювати хороші умови і в малих містах.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити