Комфортне місто Луцьк

PDF Друк
Понеділок, 24 квітня 2017, 11:36

Проводили опитування, яке визначило, які міста кращі в різних сферах. Луцьк опинився на третьому місці такого рейтингу. Як відповіли люди, в Луцьку збільшився рівень задоволеності гуманітарною сферою (дитсадки, школи, заклади культури тощо) і екології. Також люди стали більш задоволені владою, ніж в опитуванні минулого року. Також люди відмітили, що тут досить безпечно та комфортно з транспортом.

«Ми бачимо на собі, що тут комфортно та приємно жити. Це хороше місто, яке приваблює людей з усіх куточків. Тому ми і зайняли таке гарне місце в рейтингу. Проте чому не перше місце, тому що потрібно більше робочих місць, щоб люди мали впевненість в завтрашньому дні, щоб вони могли працювати та бачити перспективи. Саме це дасть можливість їм відчувати себе в тому місці, яке їм подобається. Тоді Луцьк може зайняти перше місце. А поки що лише третє, але це також дуже хороший результат», - розповідає житель Луцька.

«Ми задоволені результатом, горді за своє місто, адже тут дійсно гарно та привабливо, комфортно. Багато людей мріють тут жити, і ми раді тут знаходитись. Будемо робити все можливе з нашого боку, щоб ці показники опитування покращувались», - діляться місцеві жителі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити