Водії страждають на ямах

PDF Друк
Вівторок, 11 квітня 2017, 15:03

У Луцьку, як і у всій країні досить погана ситуація з дорогами. Тут є багато ділянок, де їхати досить небезпечно. Тому варто обережно пересуватись, щоб не потрапити в ситуацію, як ці чоловіки. Дві автівки стали жертвами дорожнього покриття: мікроавтобус одним колесом провалився під асфальт, а Мерседес, через яму на дорозі залишився без колеса. Такі ситуації неприпустимі для розвинутих країн, а у нас люди страждають через ями на дорогах.

На вихідних переднє колесо мікроавтобуса просто провалилось під асфальт. Така ситуація дуже налякала водія та пасажирів. На щастя ніхто не постраждав, проте всі отримали шок та неприємні емоції. Вся справа в тім, що біля люка розмився грунт під асфальтом, тож покриття не витримало навантаження, і автомобіль провалився. Патрульні допомогли витягнути машину з пастки, мікроавтобус не постраждав, проте без допомоги звідти не вибратись. А також це спричинило незручності всім, хто знаходився в автобусі.
Також подібна ситуація сталась і у водія Мерседеса. Проте він поплатився колесом. Його автомобіль натрапив в яму, та колесо просто відлетіло. Кажуть, що була якась несправність в колесі, проте, якби не яма, то з ним можна було б ще їхати дуже довго.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити