Сморід у Луцьку

PDF Друк
Вівторок, 11 квітня 2017, 15:02

Люди в соціальних мережах скаржаться на те, що в місті досить погано пахне. Особливо в деяких районах запах дійсно нестерпний, тому доводиться залишати вікна закритими, навіть коли досить тепло на вулиці. Хочеться пустити до квартири свіже повітря, проте зовні такого немає. Люди кажуть, що особливо важка ситуація на Київському майдані, а у Гіркій Полонці «взагалі немає чим дихати». Найвірогідніше, що джерелом «ароматів» є Гнідавський цукровий завод.

Люди просять владу повпливати якимось чином на цей сморід, бо соромно з'являтись на роботі чи серед людей, адже одяг та волосся вбирає цей запах. Він нестерпний та досить різкий. Якщо їхати в іншу частину міста, то потрібно перевдягатись і добре запаковувати речі, адже неможливо знаходитись серед людей. Всі відчувають цей запах, який переслідує. Потрібно прийняти якесь рішення, бо так далі не може продовжуватись. Така ситуація зберігається вже досить довго.

«Я не можу провітрити квартиру, адже зовні запах ще гірше ніж всередині за кілька днів застою. Тому поки доводиться терпіти, але це дуже неприємно, а ще речі після вулиці не дуже приємно пахнуть, скільки це ще буде тривати?» - каже жителька району.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмережСхожі новини:

 

Коментарі 

 
0 #1 Фотінія 11.04.2017 15:28
У Гіркій Полонці джерелом ароматів є те.що дозволяють вивозити фекалії з вигрібних ям приватним перевізникам ,які не мають,або не хочуть мати дозвола на спеціально відведені місця зливу.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити