Як псих ліз до газу

PDF Друк
Четвер, 30 березня 2017, 11:15

В Луцьку живе чоловік, який трішки має психічні відхилення. Чоловік почав самотужки лізти в газову систему будинку, через що пропав газ у всіх жителів. Всі мешканці підтвердили, що чоловік не сповна розуму, він робив якісь дії, які не потрібні були, та через це позбавив газу весь будинок. Після цього чоловік не впускав до себе ні працівників газової служби, ні поліцейських.

Проте представник «Волиньгазу» зауважив, що ситуація склалася через стару колонку. У чоловіка у пристрої протекла прокладка, через що вода потрапила у газовий стояк. Але визнали, що чоловік дійсно хворий, та не робив шкоди, яка призвела до перекриття газу будинку. Загрози вибуху, про яку писали мешканці, теж немає. Тобто мешканці будинку трішки перебільшили ситуацію, чим спричинили ажіотаж навколо свого будинку, проте мешканець не винен в їх відсутності газу.

Зараз до квартири чоловіка перекрили газопостачання, його забрали до психіатричної лікарні. Постачання газу урешті будинку відновили, адже жодної загрози немає. Тому всі мешканці будинку можуть бути спокійними, адже газ є, а психічнохворого сусіда немає. Вони добились того, чого хотіли і тепер не мають жодних проблем.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити