Водій відмовився їхати по ямам

PDF Друк
Четвер, 30 березня 2017, 11:11

В Луцькій області, як і по всій Україні, проблеми з дорогами. Влада ніби виділяє кошти на ремонт, проте він не довготривалий, а деяку місцевість вже не ремонтували десятки років. Тому люди розлючені та обурені такою ситуацією. В Луцьку навіть водій відмовився їздити по дорозі.

З 28 березня виконання пасажирського рейсу Луцьк-Сапогів на відрізку дороги вул. Соборності с. Прилуцьке до с. Сапогів, а також з м. Ківерці до с. Сапогів (лісовою дорогою) буде призупинено у зв'язку з тим, що дорога перебуває в аварійному стані, через що зумовлюється недотримання графіку руху, а також постійні поломки транспортного засобу.

Водій каже, що відновить свій рейс тоді, коли поремонтують дорогу, адже так їхати неможливо. Він більше витрачає на ремонт автобусу, ніж заробляє на перевезеннях. В такій роботі немає сенсу, це марна трата часу та пального. Тому він припинив свою роботу.

Місцеві жителі дуже незадоволені цим, адже на цьому маршруті є дуже багато людей, яким буде дуже важко добратись без цього рейсу. Тому вони пишуть заяви, просять владу ремонтувати дороги. Проте коли вони дочекаються цього, невідомо, тому поки дорога пустує, нею ніхто не хоче їхати, краще їхати довше, ніж псувати авто.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #4 Юлія 31.03.2017 10:32
В минулому році витратили 1 млн.грн.за 300 м .дороги.Скільки ще треба коштів до Сапогова?
Цитувати
 
 
+1 #3 Людмила 30.03.2017 17:08
В них там взялася "Луцька" область, де водії їздять "по ямам", а не по ямах.
Цитувати
 
 
0 #2 ОЛЯ 30.03.2017 11:24
ОТ ВАМ І ПРИЄДНАННЯ ДО ЛУЦЬКА! ЗЕМЛЮ ВІДДАЛИ, А ДОРОГИ ВАМ -ЗАСЬ...
Цитувати
 
 
+5 #1 Наталія 30.03.2017 11:22
Де ж у вас "Луцька" область взялась???
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити