Штрафи за своїх собак

PDF Друк
Середа, 22 березня 2017, 15:28

Жителі Луцька люблять домашніх тварин, тут багато власників собак, які вигулюють їх містом щодня. Проте жителів міста це не дуже влаштовує, адже їм доводиться щодня обходити продукти життєдіяльності тварин. Багато людей вже писали в міську раду прохання, щоб ввели штрафи за те, що не прибирають за своїми тваринами.

«Хай там вже, якщо вони вигулювали б собак в парку лише на траві. Проте вони ходять містом, роблять свої справи прямо посеред тротуару чи площі. На головних вулицях міста також це все можна спостерігати. Це дуже неприємно. Не важко людині ступити крок в інший бік, проте неприємно на це дивитись та розуміти, що в нашому місті це є, що ми мусимо це обходити, бо хтось не міг прибрати за тим, кого приручив. Потрібно відповідати за тварин, адже це негарно та некультурно, коли собаки ходять в туалет в центрі міста», - розповідає житель міста.

«Я хоч і маю собаку, проте завжди ходжу з рукавичкою та мішечком, як це роблять в Європі. А залишати все, як є дозволяю собі лише на природі, в лісі на відпочинку, чи десь, де немає людей, адже поки вони з'являться, все це перегниє в землю. А залишати все на видному місці, посеред вулиці. Це дуже негарно», - ділиться власник собаки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити