1,4 мільярди на дороги

PDF Друк
Понеділок, 13 березня 2017, 20:14

Луцькі водії, як і всі в нашій державі жаліються на якість доріг. В області також є проблеми з дорогами, є багато таких, які в екстремально поганому стані та потребують негайного ремонту. Нарешті деякі з них його отримають. Влада виділила кошти на ремонт доріг, проте поки невідомо, коли буде відбуватись цей ремонт, але обіцяють найближчим часом. А поки водіям залишається лише чекати.

Більше 1 мільярда 400 мільйонів гривень цьогоріч спрямують на ремонт доріг області. Серед ділянок, на яких акцентуватимуть особливу увагу цього року – дорога з Луцька до Володимир-Волинського. Відповідно до попередніх планів, її ремонт завершать вже цього року. З Володимир-Волинського до Устилугу дорогу ремонтуватимуть за грантові кошти, тому через довшу процедуру ремонт може зайняти більше часу. Також ремонтуватимуть об’їзні шляхи навколо Луцька, добудовуватимуть Варшавську трасу – на ній є відрізки, де немає останнього шару асфальту та знаків.

«Ми чекаємо на цей ремонт, адже часто їздимо по цьому маршруту. Деякий час прийдеться потерпіти незручності пов’язані з об’їздом, проте краще так. Сподіваємось, що дороги поремонтують якісно, адже як показує практика, старі дороги служать довше», - розповідають водії.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити