В Луцьку скаржаться на організацію «Ласка»

PDF Друк
П'ятниця, 24 лютого 2017, 14:40

В місті Луцьку є організація, яка займається відловом безпритульних собак в сусідніх містах по області. Працівники цього закладу звозять всіх собак до Луцька, там їх утримують та годують. Проте жителі міста скаржаться, що краще б вони займались виловом собак у самому Луцьку. Тут люди чинять самосуд, травлять собак, а інколи це доходить і до дітей та людей. Є райони, де знаходяться дуже злі зграї собак, які не пропускають людей.

Також в місці, де тримає собак «Ласка», немає відповідних умов. Тут немає місця для того, щоб утримати всіх тварин. А також вони часто скаржаться, що немає потрібного фінансування та робочих рук. Через те, що немає достатньо коштів, не проводять всіх щеплень. Через сказ померла дівчинка, яку вкусив безпритульний собака. А такі епідемії бувають часто і в притулку, і у собак, що на вулицях міста.

Жителі просять, аби працівники організації зайнялись власним містом. Бо вони допомагають всім іншим, а на своїй території знаходяться кровожадні собаки, які дуже заважають людям. Люди вимагають дій, інакше вони почнуть самостійно вбивати тварин. Якщо благодійникам їх не шкода, то можуть продовжувати займатись іншими.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити