Озеленення Луцька

PDF Друк
Вівторок, 14 лютого 2017, 17:07

Заступник міського голови Луцька зазначив, що з березня цього року планують висадити більш ніж 2 тисячі дерев. Таке рішення стало необхідним, адже місто немає багато зелених зон, а вони дуже потрібні для населення, адже в обласному центрі багато машин, працюють різні організації, які також засмічують повітря. Варто потурбуватись про власне здоров'я, тому вирішили озеленити місто.

Такими діями займуться комунальники та волонтери. Вони будуть висаджувати на спеціально відведених місцях нові дерева. Про саджанці вже домовились, як тільки буде відома точна дата посадки, їх привезуть та посадять.

Люди дуже зраділи такій новині, адже в місті дійсно багато чого зрубали, та й до того не було досить багато дерев. А це створює красу міста та оберігає здоров'я жителів. Всім подобається, коли в місті зелено та гарно. Тому правильно вирішили. Таке потрібно робити частіше, адже старі дерева вирубують,а нових немає. Одним разом все не відшкодувати, тож потрібно зробити такі дії регулярними. Також варто посилити догляд за тими деревами, що вже є в місті. Адже їх теж потрібно регулярно підстригати та боротись з шкідниками та хворобами, тоді місто буде гарним та зеленим.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити