Луцьк знову закупає вживані тролейбуси

PDF Друк
Четвер, 02 лютого 2017, 12:00

У Польщі давно вже відмовились від старих тролейбусів, які вже віджили свій термін. Проте Луцьк радий забрати у них цей транспорт. В парку Луцька вже є близько 65 одиниць. Проте всім їм понад 20 років, хоча строк придатності тролейбусу 10 років. Не дивлячись на такі застереження вирішили закупити уже вживаний транспорт у Польщі. Там від нього вже відмовились, вони їм не потрібні, а у Луцьку пригодяться.

Люди їздять, бо не знають, скільки повинен служити тролейбус, а ті, хто знають обурені, та обирають автобуси, які в трішки кращому стані. До того ж це вже не перший досвід закупівлі таких тролейбусів. І багато людей, які розуміються в цьому кажуть, що це викинуті гроші на вітер. Польські тролейбуси хоч і якісніші, проте свою службу вони вже пройшли, і зовсім скоро почнуть ламатись на очах. А деталі до таких тролейбусів значно дорожче. Тому владі потрібно збирати гроші, щоб закупити нові, хороші, якісні тролейбуси, які будуть служити довго.

Пасажири жаліються, що тролейбуси старі, бувають випадки, коли приходиться вставати та чекати наступного тролейбусу. А буває, що їдеш, та переживаєш за своє життя, адже все скрипить, тріщить. Це свідчить про знос тролейбусів, які покрились іржею та брудом.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити