Парки в Луцьку приведуть в порядок

PDF Друк
Четвер, 12 лютого 2015, 12:38

Протягом останніх двох років у нашому місті, згідно з розпорядженням міського голови Миколи Романюка, відбуваються загальноміські санітарні дні з прибирання парків, скверів, природоохоронних смуг річок.

Сьогодні за ініціативи відділу екології міської ради відбулася екологічна акція у центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Колективи більше десяти підприємств, установ, закладів та організацій різних форм власності очищали парк від самосіву, сухих дерев та твердих побутових відходів. Студенти збирали сміття у мішки, вантажили на машини, які вивезли на сміттєзвалище у Брище. Серед тих, хто очищали парк, були колективи комунального підприємства «Парки та сквери м. Луцька», ЖКП №3, ЛКАП “Луцькспецкомунтранс”, ПАТ“Волиньавто”, заводу “Мотор”, Луцького педагогічного коледжу, підприємець Олег Бойко.

Радник міського голови з екологічних питань Борис Сорока розповів, що погодні умови дозволяють проводити роботи з благоустрою. У парку попередньо було проведено підготовчі роботи, з допомогою насосної станції спущено воду з меліоративних каналів для очищення ділянок парку, які потерпають від підтоплення. Борис Сорока переконаний, що дбати про чистоту довкілля потрібно незалежно від пори року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити