Жителька Луцька посіла призове місце на регіональному конкурсі

PDF Друк
Четвер, 31 жовтня 2013, 00:04

Педагог додаткової освіти ЗМК «Світло» Віра Колесова посіла третє місце у фіналі обласного конкурсу професійної майстерності серед фахівців сфери державної молодіжної політики. Волжанка рекомендована журі для участі у Всеукраїнському етапі, який пройде в Луцьку в листопаді цього року, - повідомляють у прес-службі адміністрації Луцька .

Педагог додаткової освіти ЗМК «Світло» Віра Колесова посіла третє місце у фіналі обласного конкурсу професійної майстерності серед фахівців сфери державної молодіжної політики. Волжанка рекомендована журі для участі у Всеукраїнському етапі, який пройде в Луцьку в листопаді цього року, - повідомляють у прес-службі адміністрації Луцька.

27 серпня в стінах Луцького інституту молодіжної політики та соціальної роботи відбувся фінал конкурсу професійної майстерності фахівців сфери державної молодіжної політики. Протягом дня фіналісти демонстрували свої теоретичні та практичні професійні знання, вміння, навички, беручи участь у конкурсних випробуваннях: тестування на знання нормативно - правової бази; творче завдання - есе на тему: «Моє професійне кредо»; самопрезентація - розповідь про себе, про особисті якостях та професійних результатах і досягнення; захист авторського проекту, що реалізується в рамках одного з пріоритетних напрямів державної молодіжної політики.

Виступи були чітко регламентовані за часом і оцінювалися журі за низкою критеріїв: комунікативні вміння конкурсанта, вміння працювати з аудиторією, творча подача, логічність викладу, результативність проекту.

Лучанка Віра Колесова презентувала проект «Формат СБ (сімейного благополуччя)», який спрямований на зміцнення інституту молодої сім'ї шляхом популяризації позитивних форм дозвілля. «Формат СБ» реалізується з 2011 року. У Луцьку в рамках проекту для молодих сімей були організовані аква-старти, майстер-класи з декоративно - прикладної творчості. Крім цього, проведено акції, спрямовані на профілактику вживання алкоголю батьками у присутності дітей.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити