Українські дівчата вирішують справи кулаками

PDF Друк
Четвер, 19 січня 2017, 16:34

До Луцька приїхала 13-річна жителька міста Києва. Вона сюди приїхала до родичів в гості. Проте отримала струс головного мозку та гематоми. Сталось це ось як: дівчинка проходила повз школу та до неї почали приставати місцеві з компанії. Слово за слово і вийшла бійка. Над дівчиною познущалась її одноліток. Проте багатьом не спадає на думку, як могла така маленька дівчинка так жорстко побити іншу.

Їй зараз загрожує або рік в колонії, або великий штраф. Чим закінчиться ця пригода для зловмисниці невідомо, проте постраждала в лікарні та більше до Луцька приїжджати не хоче.

«Я нікого не чіпала, а вони почали приставати до мене, вимагали гроші, коли я намагалась втекти, вони збили мене з ніг, а інша дівчина з компанії почала бити мене. Вона била мене ногами і руками, було дуже боляче. Потім вони пішли, а мене знайшла перехожа. Я тоді лежала прямо на дорозі за школою. Сподіваюсь така жорстока людина отримає по заслугам. Адже як можна було так поступити, я ж нікого не чіпала. Що тепер з нею буде не знаю, проте вона буде відповідати за свої дії. Поліція вже розбирається з цим. Нехай відповідає за свої вчинки», - розповідає постраждала.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити