У Луцьку пенсіонерка вилізла з хати через вікно, пішла в церкву і загубилася

PDF Друк
Вівторок, 17 січня 2017, 14:25

Літня бабуся з міста Луцька потрапила у халепу: вона загубилася поблизу власного дому. Пізно ввечері 15 січня в правоохоронні органи звернулись дві громадянки, що знайшли загублену пенсіонерку. За словами очевидців бабуся блукала вулицями міста та не могла знайти домівку. Про це повідомляє vsemisto-lc.info з посиланням на інтернет-видання.

Пенсіонерка була знайдена поблизу ресторану “Срібні лелеки”. Вона розповіла, що направилась до церкви і заблукала. Чому жінка збиралась піти в церкву о 21 годині? До того ж вбрання вона вдягнула святкове, ніби дійсно зібралась в церкву. Коли її спитали де вона проживає, вона не змогла згадати. Проте правоохоронцям вдалось дізнатись адресу її помешкання, як з’ясувалось, пенсіонерка проживає на вул. Задворецькій.

Нарешті бабцю вийшло привести додому. Відчинив двері зять, який був шокований і одразу запитав: “Мамо, а як же Ви тут опинились?” Як стало відомо пізніше, вона часто любить так подорожувати, тому донька та зять постійно зачиняють двері в її кімнаті. Ось чому бабця вимушена була лізти у вікно, щоб дістатись до церкви. Як виявилось, родичі просто намагались її захистити, ніяк не подумавши про те, що пенсіонерка полізе у вікно пізно ввечері.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити