У Луцьку депутати не виділили коштів на пам’ятник Бандері

PDF Друк
Четвер, 12 січня 2017, 19:12

Дебати про пам’ятник Степану Бандері в місті Луцьку вже довгий час. Вже навіть встановили постамент для обеліска, який тут буде в майбутньому. Проте таке рішення не знайшло підтримку серед маси жителів міста.

В основному причини такої категоричності банальні: не потрібно з Бандери робити другого Леніна, та й взагалі в місті є багато інших потреб, більш нагальних, ніж пам’ятник. Дивні вислови, адже пам’ятник планували облаштувати за державні кошти, через те, що прихильників встановлення постаменту є більше, ніж охочих пожертвувати кошти. До речі, гроші на увіковічення Бандери вже не вперше виділяються міським бюджетом, проте супротив суспільства не дає втілити задум у життя та гроші повертаються назад до бюджету.

Цього дня, 12 січня на сесійному засіданні міської ради народні обранці проголосували за те, щоб більше не виділяти кошти на цей проект. Адже під час розмов про бюджет на 2017 рік Лілія Єлова озвучила суму, яку виділили на встановлення пам’ятнику, а саме 350 тисяч гривень. Отже, гроші залишаються у міському бюджеті і наразі спрямовані на розчищення русла річки Стир.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити