«Сюрприз» для забудовників: У Луцьку «консультанти» прокуратури взялися за сумнівні будівництва

PDF Друк
Середа, 11 січня 2017, 13:21

Консультативна рада тепер вимагає контроль над проведенням усіх будівництв Волинської області, що не змогли представити усі необхідні дозволи. “Проведені операції дозволять уникнути появи незаконних новобудов, а також з’явиться можливість повернути крадені гроші назад до бюджету”, - запевняють активісти.
Наразі у Луцьку існує 4 будівництва, такі як “Атлант”, “Рів’єра”, “forRest”, “Lucesoria”, від яких в бюджеті не дістає 1 млн 100 тис грн.

Консультативна рада виїхала на ділянку будівництва Форресту, щоб вияснити, чи ідуть тут наразі якісь роботи. Тут було зафіксовано декілька співробітників, саме тому представники ради висловились про те, що роботи у будівлі проводяться. “Наразі у будівництва нема ніяких документів, які б підтверджували дозвіл на будівництво”, - наголосив пан Остров. Консультативна рада вимагає, щоб будівельні роботи були припинені негайно. Фірма намагається обманути громадян, в врешті-решт в будинок не зможе заселитись жодна людина, адже дозволу на будівництво немає. Але нині попри те, що будівництво все-таки визнане незаконним, будівництво зупинити не вдається. Представники прокуратури звернулися до РЕС, щоб вимкнути електрику на будівництві. Тепер рада планує “змусити” прокуратуру взятись за інші незаконні будівлі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 члєн 11.01.2017 14:46
Амбарної книги.дальше рулить
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити