Фура Кока-Кола вже в Луцьку

PDF Друк
Понеділок, 09 січня 2017, 14:30

На Різдво повинна була приїхати до Луцька святкова фура Кока-Кола. Проте через технічні та погодні умови вона прибула з запізненням. Проте вже 8 січня після обіду вона приїхала та милує око перехожим. Тут також чатують Дід Мороз та Снігурка. Вони фотографуються з дітлахами та дорослими на фоні фури, яка дуже подобається всім жителям міста.

Поки фура стоїть на Театральному майдані, також планують перемістити її і до РАЦСу. Тут також є багато бажаючих пофотографуватись біля фури.

Місцеві дуже оцінили такий подарунок, хоч і з запізненням. В соцмережах вже є багато фотографій з нею. Місцеві групи публікують фото жителів міста. Така проста річ, але принесла багато радості всім перехожим, особливо дітям.

«Нам дуже сподобалось. Вона така гарна та святкова. Завжди свято асоціювалось саме з цією машиною та рекламою, в якій вона знімається. Побачивши її на майдані ми дуже зраділи, побігли до неї фотографуватись. Особливо діти взагалі були в захваті. Прийшла атмосфера свята та зими. Також добре, що сніг випав якраз також цими днями. Все це дуже гарно доповнює один одного. Ми раді, що побачили. Опублікували все вже в соц-мережах, щоб друзі також побачили», - розповідає жителька міста.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
-1 #1 лучанин 09.01.2017 18:04
дибілізм !!!!!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити