Боєць АТО з Волині може врятувати ногу завдяки біотехнологіям

PDF Друк
Середа, 04 січня 2017, 18:02

Учасник бойового протистояння на Сході України, 31-річний волинянин Сергій опинився в зоні АТО ще у серпні 2014 року. Він воював на Луганщині, де у складі 703 полку підірвався на розтяжці. Саме тоді чоловік травмував ногу. Йому намагались допомогти у багатьох українських шпиталях, проте все безрезультатно.

У бійця потрощена кістка, її спробували зростити традиційними методами, але, на жаль, нічого не вийшло. Лікувався Сергій протягом року, переніс сім операцій, але хірургічне втручання не допомогло зростити кістку. В результаті лікування нога Сергія стала коротша на 4 сантиметри, до того ж пошкоджено малогомілковий нерв, що є досить небезпечним. В тканинах порушено обмін речовин, за минулий рік м'язові волокна та сухожилля зовсім всохли, а стопи і пальці ноги покрутило, повідомляють лікарі.

Проте нещодавно почалась біла смуга у житті Сергія, її розпочали волонтери, які зареєстрували бійця учасником програми по біотех-реабілітації. Лікарі новітньої клініки вивели у правильне положення кістку та зафіксували. Зараз тимчасово місце ураження заповнене медичним цементом, але пізніше сюди імплантують так званий кістковий матрикс, що складатиметься з власних клітин пацієнта. Але ці чудодійні процедури і коштують як чудо, Сергій М. Не в змозі їх оплатити. Весь курс сягає близько 500 тисяч гривень. Наразі волонтери не зупиняються, проводиться збір грошової допомоги для лікування волинянина.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити