У Луцьку затримали таксиста-сутенера

PDF Друк
Вівторок, 03 січня 2017, 19:19

Безсоромності немає місця у кримінальному світі. Щодня оперативні служби ловлять чергових злодіїв, які знову вигадують нові способи заробити гроші нелегально. Проте іноді мова йде не лише про незаконні дії, але і про аморальні вчинки.

Такого ще Луцьк не бачив: поліція впіймала таксиста-сутенера. Винний не встиг багато заробити, адже мав лише три клієнтки, але це лише ті, про яких відомо. Мешканцю міста Луцьк 43 роки, а рік його почався з того, що його викрили у сутенерстві. Відділ Нацполіції, що спеціалізується на злочинах, пов’язаних із торгівлею людськими ресурсами на Волині працює сумлінно та оперативно.

Про те, що громадянин чинить незаконні дії, правоохоронці дізнались у листопаді 2016 року. Про це vsemisto-lc.info інформує прес-служба поліції Волині. Слідчі встановили той факт, що зловмисник пропонував свої послуги сутенера-таксиста трьом громадянкам. Він зобов'язувався їм шукати клієнтів, доставляти представниць давньої професії до клієнта та звісно ж гарантував безпеку. Хоча наскільки безпеку може гарантувати 43-річний сутенер не зрозуміло. За всі вищевказані послуги чоловік мав відсоток від заробітку повій.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити